2021 Güz Dönemi II. Başvuru Sonuçları

2021 GÜZ (II) DÖNEMİ BAŞVURU SONUÇLARI
NO AD - SOYAD BAŞVURDUĞU PROGRAM PROGRAM SONUÇ
1 Sinan Reis Korkmaz Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans(Bilimsel Hazırlık) Kabul
2 Houssem Ben Khalfallah Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans  Şartlı Kabul
3 Büşra Öztürk Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans  Şartlı Kabul
4 Haluk İncidelen Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans  Şartlı Kabul
5 Shiraz Amadu Bello Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans  Kabul
6 Merve Enbiyaoğlu Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans  Kabul
7 Soumaya Boussaha Bilgisayar Mühendisliği Doktora Şartlı Kabul
8 Zeynel Çan Bilgisayar Mühendisliği Doktora Kabul
9 María Cristina Pinos Tafur Biyomedikal Mühendisliği Yüksek Lisans Kabul
10 Zarife Yıldırım Biyoteknoloji Yüksek Lisans Şartlı Kabul
11 Pınar Lök Biyoteknoloji Yüksek Lisans Şartlı Kabul
12 Parmıda Mostajabi  Biyoteknoloji Yüksek Lisans (Bilimsel Hazırlık) Şartlı Kabul
13 Akif Erdoğan  Biyoteknoloji Doktora Şartlı Kabul
14 Gökçen Şahin Biyoteknoloji Doktora Şartlı Kabul
15 Fatma Çayır Güneş Biyoteknoloji Doktora Şartlı Kabul
16 Seyed Mohammadbagher Pırouzpanah Biyoteknoloji Doktora  (Bilimsel Hazırlık) Şartlı Kabul
17 Gülçin Delal Nozhatzadeh  Biyoteknoloji Doktora Şartlı Kabul
18 Ceren Çolak Biyoteknoloji Bütünleşik Doktora Kabul 
19 Nazım Arda Keleş  Biyoteknoloji Bütünleşik Doktora Şartlı Kabul
20 Furkan Yaşaryıldız Biyoteknoloji Bütünleşik Doktora Şartlı Kabul
21 Ülkü Dilara Tozoğlu Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans Şartlı Kabul 
22 Muratcan Aydın Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans Kabul
23 Özcan Uçar  Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans Şartlı Kabul 
24 Tuna Kınacı Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans Kabul
25 Mohamed Nur Ali  İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans Kabul
26 Ece Gürkan İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans Şartlı Kabul
27 Zeinab Said Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Yüksek Lisans Kabul
28 Talal Abdul Razzak Al Raas Malzeme ve Nanoteknoloji Mühendisliği Yüksek Lisans Şartlı Kabul
29 İdil Yiğit Malzeme ve Nanoteknoloji Mühendisliği Doktora Şartlı Kabul
30 Yusuf Keskin Malzeme ve Nanoteknoloji Mühendisliği Doktora Şartlı Kabul
31 Mert Tolga Toraman Matematik  Yüksek Lisans (Bilimsel Hazırlık) Şartlı Kabul
32 Erdem Şafak Öztürk Matematik  Yüksek Lisans Kabul
33 İlay Beylun Artan Mimarlık Yüksek Lisans Şartlı Kabul
34 Onur Han Yılmaz Mimarlık Yüksek Lisans Şartlı Kabul
35 Orhan Çeliktürk Mimarlık Doktora Şartlı Kabul
36 Büşra Çakıcı Sürdürülebilir Enerji  Yüksek Lisans Şartlı Kabul
37 Pınar Korgan Sürdürülebilir Gıda Sistemleri için Tasarım ve İnovasyon Yüksek lisans Tezsiz Kabul
38 Sadberk Yalçın Sürdürülebilir Gıda Sistemleri için Tasarım ve İnovasyon Yüksek lisans Tezsiz Şartlı kabul
39 Gizem Özdem Sürdürülebilir Gıda Sistemleri için Tasarım ve İnovasyon Yüksek lisans Tezsiz Şartlı kabul
40 Gökçenur Gözütek Sürdürülebilir Gıda Sistemleri için Tasarım ve İnovasyon Yüksek lisans Tezsiz Şartlı kabul
41 Hivdanur Ateş Sürdürülebilir Gıda Sistemleri için Tasarım ve İnovasyon Yüksek lisans Tezsiz Şartlı kabul
42 Büşra Yaman Sürdürülebilir Gıda Sistemleri için Tasarım ve İnovasyon Yüksek lisans Tezsiz Şartlı kabul
43 Kübra Sak Veri Bilimi Yüksek Lisans (Bilimsel Hazırlık) Şartlı Kabul
44 Mustafa Kuş Veri Bilimi Yüksek Lisans (Bilimsel Hazırlık) Şartlı Kabul
45 Göktuğ Cengiz Çınarcı  Veri Bilimi Yüksek Lisans (Bilimsel Hazırlık) Kabul
46 Tuba Özdemir Veri Bilimi Yüksek Lisans (Bilimsel Hazırlık) Şartlı Kabul
47 Mustafa Oktay Samur Veri Bilimi Yüksek Lisans (Bilimsel Hazırlık) Kabul
48 Gözde Aydınlık Veri Bilimi Yüksek Lisans Tezsiz (Bilimsel Hazırlık) Şartlı Kabul
49 Ecem Sernikli  Veri Bilimi Yüksek Lisans Tezsiz (Bilimsel Hazırlık) Kabul
50 Gizem Yılmaz Veri Bilimi Yüksek Lisans Tezsiz (Bilimsel Hazırlık) Şartlı Kabul
51 Barış Seçen  Veri Bilimi Yüksek Lisans Tezsiz (Bilimsel Hazırlık) Kabul
52 Ebru Göktekin Soydan Veri Bilimi Yüksek Lisans Tezsiz (Bilimsel Hazırlık)

Şartlı 

Enstitümüze kabul edilen öğrencilerin, aşağıdaki belgelerle birlikte kayıt işlemleri için Enstitümüze başvurmaları gerekmektedir. Ders kayıtları 27 Eylül - 1 Ekim 2021 tarihleri arasında olacaktır. Dersler 4 Ekim 2021 tarihinde başlayacaktır.

Kabul edilen yüksek lisans öğrencilerimiz için İngilizce Yeterlik Sınavı 15 Eylül Çarşamba günü yapılacaktır.14 Eylül saat 15:00'a kadar sınava katılmak için gizem.dinc@yeditepe.edu.tr adresine ad-soyadlarını içeren bir e-posta göndermeleri gerekmektedir.

 

 

 

 
ss dd ss