Lisansüstü Tez Savunmaları

İSİM SOYADI ANA BİLİM DALI PROGRAM GÜN / SAAT YER
Galip Servet Aslan Biyoteknoloji Yüksek Lisans 15.08.2017 / 14:00 Mühendislik Binası B501
Bürge Ulukan Biyoteknoloji Yüksek Lisans 11.08.2017 / 09:00 Mühendislik Binası B501
Hasan Kalkan Makine Mühendisliği Yüksek Lisans 03.08.2017 / 11:00 Mühendislik Binası A707
Mine Altunbek Biyoteknoloji Doktora 02.08.2017 / 10:00 Mühendislik Binası Genetik ve Biyomühendislik Bölümü Seminer Odası
Çağrı Özkan Makine Mühendisliği Yüksek Lisans 31.07.2017 / 09:30 Mühendislik Binası A707
Veysel Yaman Akgün Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans 27.07.2017 / 10:30 Mühendislik Binası A601
Pınar Çolakoğlu Biyoteknoloji Yüksek Lisans 21.07.2017 / 15:00 Mühendislik Binası B501
Ayşegül Atasoy Zeybek Biyoteknoloji Doktora 21.07.2017 / 08:30 Mühendislik Binası Genetik ve Biyomühendislik Bölümü Seminer Odası
Gamze Kuku Biyoteknoloji Doktora 20.07.2017 / 10:00 Mühendislik Binası B311
Doğuhan Gümüşoğlu Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans 03.07.2017 / 14:30 Mühendislik Binası A412
Nurgül Kıtır Biyoteknoloji Doktora 30.06.2017 / 14:00 Mühendislik Binası B501
Gizem Uçankuş Biyoteknoloji Yüksek Lisans 29.06.2017 / 15:00 Mühendislik Binası B501
Müge Kırtış Biyoteknoloji Yüksek Lisans 29.06.2017 / 14:00 Mühendislik Binası A803
Deniz Yaşar Öztaş Biyoteknoloji Yüksek Lisans 29.06.2017 / 13:30 Mühendislik Binası B501
Füsun Er Biyoteknoloji Doktora 15.06.2017 / 14:00 Mühendislik Binası A412
Yusuf Türk Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans 08.06.2017 / 14:00 Mühendislik Binası A412
Yılmaz Serhan Gener Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans 08.06.2017 / 13:00 Mühendislik Binası A412
Meltem Ercan Biyoteknoloji Yüksek Lisans 06.06.2017 / 11:00 Sağlık Okulu Binası D1049
Raife Dilek Turan Biyoteknoloji Yüksek Lisans 05.06.2017 / 15:00 Mühendislik Binası B501
Şükrü Güllüoğlu Biyoteknoloji Doktora 02.06.2017 / 10:00 Medikal Genetik Laboratuvarı Toplantı Odası
Duygu Kıbıcı Biyoteknoloji Yüksek Lisans 01.06.2017 / 10:00 Mühendislik Binası A911
Okan Küçüktopcu Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans 30.05.2017 / 10:30 Mühendislik Binası A601
Abdullah Himmet Özcan Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Doktora 29.05.2017 / 14:00 Mühendislik Binası A601
Gülçin Cem Özeral Kimya Mühendisliği Doktora 17.05.2017 / 12:15 Mühendislik Binası A911
Arzu Gençosman Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans 11.05.2017 / 12:15 Mühendislik Binası A803
Jale Çatak Biyoteknoloji Doktora 13.04.2017 / 14:00 Mühendislik Binası B211
Binnaz Coşkunkan Kimya Mühendisliği Doktora 13.04.2017 / 09:30 Mühendislik Binası A911
Ceren Uğurlu Biyoteknoloji Yüksek Lisans 11.04.2017 / 10:00 Mühendislik Binası A911
Fatma Özen Biyoteknoloji Doktora 29.03.2017 / 13:00 Mühendislik Binası A911
Cemil Cem Gürsoy Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans 28.03.2017 / 10:00 Mühendislik Binası A412
Şükrü Erikli Makina Mühendisliği Yüksek Lisans 10.03.2017 / 14:00 Mühendislik Binası Makina Mühendisliği Toplantı Odası
Özge Sezin Somuncu Biyoteknoloji Doktora 09.03.2017 / 10:00 Mühendislik Binası Genetik ve Biyomühendislik Bölümü Seminer Odası
Gizem Sera Erkeçoğlu Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans 10.02.2017 / 10:00 Mühendislik Binası A911
Özlem Türksoy Biyoteknoloji Doktora 24.01.2017 / 14:00 Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Genetik Tanı Merkezi (Acıbadem)
Kerem Kaya Biyoteknoloji Yüksek Lisans 20.01.2017 / 12:00 Mühendislik Binası B501
Tuğçe Bayrakdar Turgut Biyoteknoloji Yüksek Lisans 20.01.2017 / 10:00 Mühendislik Binası B501
Tuğçe Özata Mimarlık Yüksek Lisans 17.01.2017 / 10:00 Güzel Sanatlar Binası GSF 101
Firdevs Cansu Atılgan Biyoteknoloji Yüksek Lisans 17.01.2017 / 10:00 Mühendislik Binası B501
Esra Yılmaz Kimya Mühendisliği Doktora 16.01.2017 / 16:00 Mühendislik Binası B444
Özge Seçmeler Biyoteknoloji Doktora 16.01.2017 / 11:00 Mühendislik Binası A911
Burak Sezin Ovant Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans 13.01.2017 / 09:30 Mühendislik Binası A412
Polen Koçak Biyoteknoloji Yüksek Lisans 13.01.2017 / 09:30 Mühendislik Binası B501
Zeki İlker Kanbağlı Biyoteknoloji Yüksek Lisans 11.01.2017 / 10:00 Mühendislik Binası B501
Ebru Pelvan Kimya Mühendisliği Doktora 05.01.2017 / 14:00 Mühendislik Binası A911
Filiz Çağatay Uçgun Matematik Doktora 05.01.2017 / 13:00 Mühendislik Binası B618
Yasemin Yılmaz Matematik Doktora 05.01.2017 / 11:00 Mühendislik Binası B618
Merve Gülerim Biyoteknoloji Yüksek Lisans 05.01.2017 / 10:30 Mühendislik Binası A911
Hande Şişik Matematik Yüksek Lisans 05.01.2017 / 10:00 Mühendislik Binası B618
Özlem Şilan Coşkun Biyoteknoloji Yüksek Lisans 05.01.2017 / 10:00 Genetik Tanı Merkezi (Acıbadem) Genetik Danışmanlık ve Eğitim Odası
Selen Gezen Biyoteknoloji Yüksek Lisans 30.12.2016 / 16:00 Mühendislik Binası Genetik ve Biyomühendislik Bölümü Seminer Odası
Bahriye Karaca Matematik Doktora 30.12.2016 / 10:00 Mühendislik Binası A618
Orçun Avşar Biyoteknoloji Doktora 29.12.2016 / 14:00 Tıp Okulu İlk Yardım Odası
Volkan Talha Doğukan Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans 28.12.2016 / 14:30 Mühendislik Binası A601
Parinaz Zarezadeh Ardeshir Biyoteknoloji Yüksek Lisans 27.12.2016 / 14:00 Mühendislik Binası B501
Suheir Zaghal Biyoteknoloji Doktora 21.12.2016 / 11:30 Mühendislik Binası A911
Safa Aydın Biyoteknoloji Doktora 09.11.2016 / 11:00 Mühendislik Binası A511
Dilara Tüzün Biyoteknoloji Yüksek Lisans 20.10.2016 / 14:00 Mühendislik Binası A511
Merve Aksöz Biyoteknoloji Yüksek Lisans 26.09.2016 / 16:00 Mühendislik Binası B501
Ergun Eray Akkaya Fizik Doktora 29.07.2016 / 10:30 Mühendislik Binası B618
Berrak Çağlayan Biyoteknoloji Doktora 27.07.2016 / 11:00 Mühendislik Binası B508
Gizem Özan Biyoteknoloji Yüksek Lisans 25.07.2016 / 14:00 Mühendislik Binası A911
Alper Ertürk Biyoteknoloji Yüksek Lisans 19.07.2016 / 14:00 Mühendislik Binası B501
Melike Işim Efe Matematik Doktora 18.07.2016 / 10:00 Mühendislik Binası B618
Buse Fırat Matematik Doktora 15.07.2016 / 11:00 Mühendislik Binası B618
Eray Şahin Biyoteknoloji Yüksek Lisans 15.07.2016 / 10:00 Tıp Fakültesi Seminer Odası
Nur Ekimci Gürcan Biyoteknoloji Yüksek Lisans 24.06.2016 / 14:00 Mühendislik Binası A501
Türkay Toklu Fizik Doktora 16.06.2016 / 11:00 Mühendislik Binası B618
Nur Elif Yurdaçalış Mimarlık Yüksek Lisans 14.06.2016 / 15:00 Güzel Sanatlar Binası 7E03
Bekir Mustafa Yoğurtçu Biyoteknoloji Yüksek Lisans 13.06.2016 / 14:00 Mühendislik Binası B511
Esra Aydemir Çoban Biyoteknoloji Doktora 13.06.2016 / 10:30 Mühendislik Binası A511
Ayca Zeynep İlter Akülke Biyoteknoloji Doktora 10.06.2016 / 11:00 Mühendislik Binası B501
Gökhan Terzioğlu Biyoteknoloji Doktora 09.06.2016 / 14:00 Tıp Fakültesi – Anatomi Laboratuvarı
Meltem Dağdelen Biyoteknoloji Doktora 09.06.2016 / 13:00 Mühendislik Binası 937B
Süreyya Çorbacıoğlu Biyoteknoloji Yüksek Lisans 09.06.2016 / 11:00 Mühendislik Binası A911
Murat Kalender Bilgisayar Mühendisliği Doktora 08.06.2016 / 14:00 Mühendislik Binası A412
Nisa Saçıcı Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans 03.06.2016 / 14:00 Mühendislik Binası B444
Gizem Karakaş Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans 02.06.2016 / 12:00 Mühendislik Binası B219
Berna Gürten Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans 02.06.2016 / 11:00 Mühendislik Binası A219
Abdulkadir Köse Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans 01.06.2016 / 10:30 Mühendislik Fakültesi A601
Gonca Altın Yılmazer Biyoteknoloji Doktora 16.05.2016 / 10:00 Mühendislik Binası A511
Bige Yıldırımer Mimarlık Yüksek Lisans 13.05.2016 / 10:00 DSU Çalışma Odası 713A
Atakan Şurdum Avcı Biyoteknoloji Yüksek Lisans 15.04.2016 / 14:00 Mühendislik Binası B501
Karina Perilioğlu Matematik Doktora 13.04.2016 / 09:00 Mühendislik Binası B618
Pakize Neslihan Taşlı Biyoteknoloji Doktora 08.04.2016 / 16:00 Mühendislik Binası A511
Mehmet Yağmur Gök Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Doktora 07.04.2016 / 14:00 Mühendislik Binası A601
İpek Çebi Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans 04.03.2016 / 14:00 Mühendislik Binası A412
Yasin Durgut Fizik Doktora 26.02.2016 / 14:30 Mühendislik Binası Fizik Seminer Odası
Ahmet Katı Biyoteknoloji Doktora 05.02.2016 / 10:00 Mühendislik Binası A511
Tuba Şen Fizik Doktora 12.01.2016 / 14:30 Mühendislik Binası Fizik Bölümü Seminer Odası
Ayçin Bora Fizik Yüksek Lisans 18.12.2015 / 14:00 Mühendislik Binası B720
Burcu Baş Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans 27.11.2015 / 11:00 Mühendislik Binası B312
Hamide Özaydın Biyoteknoloji Yüksek Lisans 12.10.2015 / 15:00 Mühendislik Binası A511
Ahmet Çağrı Develi Makine Mühendisliği Yüksek Lisans 07.09.2015 / 16:00 Mühendislik Binası B210
Can Yeşilkaya Makine Mühendisliği Yüksek Lisans 31.08.2015 / 14:00 Mühendislik Binası Makine Mühendisliği Bölümü Toplantı Odası
Can Artun Fizik Yüksek Lisans 05.08.2015 / 13:50 Mühendislik Binası A618
Elifcan Yaşa Sistem Mühendisliği Yüksek Lisans 06.07.2015 / 16:00 Mühendislik Binası A511
Eylem Gülce Çoker Fizik Doktora 19.06.2015 / 11:00 Mühendislik Binası A618
Surhan Bozkurt Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans 28.05.2015 / 10:00 Mühendislik Binası B109
Bengü Öztürk Kimya Mühendisliği Doktora 14.05.2015 / 13:00 Mühendislik Binası A911
Ruhan Pak Sistem Mühendisliği Doktora 26.02.2015 / 14:00 Mühendislik Binası A511
Jamila Kalantarova Matematik Doktora 26.02.2015 / 12:30 Mühendislik Binası Matematik-Fizik Bölümü Seminer Odası
Cem Tutcu Makine Mühendisliği Yüksek Lisans 15.12.2014 / 14:00 Mühendislik Binası A707
Aysu Yılmaz Biyoteknoloji Yüksek Lisans 12.09.2014 / 14:00 Mühendislik Binası A511